Instagram Beğeni Satın Almak İçin En İyi Siteler ve Servis Sağlayıcılar 2022

30.03.2022
9
Okuma Süresi: 8 dakika
A+
A-
Instagram Beğeni Satın Almak İçin En İyi Siteler ve Servis Sağlayıcılar 2022
REKLAM ALANI

Instagram takipçi sayısını artırmak ve çevrimiçi bir varlık oluşturmak isteyen bireyler ve işletmeler , Insta beğenileri satın almanın iyi bir fikir olup olmadığını merak ediyor olabilir.

Belki de bot kaynaklı beğeniler satın alırken görüldüğü için Instagram profilini silmek zorunda kalan bir şirketin korku hesabını duymuşsunuzdur. Belki de gönderilerinin büyük bir bölümünün sahte beğeniler içermesi nedeniyle birçok takipçisini kaybeden bir influencer duymuşsunuzdur?

Bu hikayelerin nedeni, insanların Instagram beğenileri satın almak için gölgeli web sitelerini kullanmasıdır. Instagram beğenilerini ilk kez satın alıyorsanız, yalnızca en iyi hizmetleri belirlemeniz için size rehberlik edeceğiz.

YAZI ARASI REKLAM ALANI

İşte Instagram beğenilerini çevrimiçi olarak nasıl satın alacağınızın bir açıklaması. Ayrıca Instagram takipçileri, beğenileri ve görünümleri satma konusunda harika bir geçmişe sahip 6 web sitesinin listesini sunuyoruz.

İşte 2022’de Instagram’da beğeni satın almanın en iyi yolları.

1.  TakipçilerBucket

Güvenilir bir satıcıdan Instagram takipçileri satın almak istiyorsanız , FollowersBucket hizmeti uygun bir alternatiftir. FollowersBucket algoritması, fiyatları düşük tutarken istediğiniz kaliteli ve kaliteli beğenileri almanızı sağlayacaktır. FollowersBucket’in Instagram hizmeti ile keşif sayfaları hiç bu kadar kolay olmamıştı.

FollowersBucket’te alışveriş yapmak için endişelenmenize gerek yok. Hesabınıza eklenen tüm gerçek Instagram takipçileri gerçek kişilerdendir. Etkileyenlerin ve işletmelerin bu hizmetten yararlanabilmelerinin nedeni budur (ve bu nedenle ünlüler ve diğer etkileyiciler FollowersBucket’i sıklıkla kullanır). Tek yapmanız gereken web sitesine gitmek, bir hesap oluşturmak için kaydolmak, istediğiniz planı seçmek, Instagram hesap bilgilerinizi onlara vermek ve paket için ödeme yapmak.

O kadar basit ve ucuz ki sık sık kullanacaksınız. Fotoğraflarınızın nasıl popülerlik kazandığına şaşıracaksınız. Daha önce aynı hashtag’leri kullanıyorsanız, sadece birkaç dakika içinde her gönderide daha fazla görüntüleme ve daha fazla beğeni almak mümkündür.

TakipçilerBucket Özellikleri

FollowersBucket, Men’s Journal, AMNY, Long Island Press ve LA Mag, East Bay Times’dan Instagram Beğeni satın almak için en iyi site seçildi. FollowersBucket gibi bir hizmet ile Instagram gönderilerinizi birçok kişinin göreceğinden emin olabilirsiniz. Fotoğraflarınız, alakalı anahtar kelimeleri aradıklarında insanlar tarafından görülecektir. Bu nedenle beğeni sayılarının yüksek olması önemlidir. Artık bu hizmeti kullanarak bu premium beğenileri sadece birkaç tıklamayla alabilirsiniz.

Instagram görünümlerini ve takipçilerini de satın almak istiyorsanız, bunları FollowersBucket ile beğenilerle de paketleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa, müşteri hizmetleri ekibi her zaman hazırdır.

FollowersBucket.com’da Instagram Beğenileri Satın Alın

2. Buzzoid

En deneyimli ve en iyi tanınan Instagram hizmet sağlayıcısı Buzzoid, Instagram Beğenileri ve takipçileri satın almak için rakipsizdir. Sosyal ağ kampanyalarında pazarlamanızın etkinliğini artırmaya yardımcı olmak için size herhangi bir sayıda beğeni sunacaklar.

Bu beğenilerin gecikmeli teslimatı kadar anında teslimatı da mümkündür. Gönderinize sadece bir saat içinde 10.000 beğeniye ihtiyacınız varsa, Buzzoid teslim edebilecek. Beğenilerinin belirli bir süreye yayılmasını isteyen müşteriler, hizmetlerden eşit derecede memnun kalmaktadır.

Buzzoid’in ana faydası

Buzzoid kullanmanın bir avantajı, bir satın alma işlemini tamamlamadan önce müşteri destek ekibiyle konuşabilmenizdir. Gerçek Instagram kullanıcılarından kaliteli beğeniler almak istediğinizi, takipçi ve izlenme sayılarına sahip olduklarını bildirin, pakete ekleyin ve sahip olduğunuz kredi kartı ile güvenli platform üzerinden ödeme yapın.

Buzzoid, gelecek blog yazılarınızda en çok sayıda gerçek ve gerçek beğeni elde etmek için kullanabileceğiniz en güvenilir siteler arasındadır. Her beğeni gerçek kaynaktan geldiği için hesabınız için herhangi bir tehlike yoktur. İçeriğinizi beğenen botlar değiller; bu, Instagram algoritmasının en son gönderilerinizde elde ettiğiniz büyük beğeni sayısı konusunda güvensiz olmadığı anlamına gelir. Web sitenizin daha popüler ve trend olmasını istiyorsanız Buzzoid kullanarak bunu başarmak için mükemmel bir yöntemdir.

3. Rushmax

Rushmax bir Rushmax ürünüdür, aradığınız Instagram takipçilerini, beğenilerini ve görüntülemelerini edinmenin güvenli ve güvenilir bir yoludur. Ucuz beğeni paketleri sunarlar, bu yüzden Instagram hesabınızı güçlendirmek için çok sayıda hayran veya görüntüleme satın alabilirsiniz.

Rushmax, FollowersBucket veya Buzzoid kadar iyi bilinmese de. Ancak makul maliyet, yaklaşan gönderileriniz için otomatik Instagram beğenileri almayı çok kolaylaştırır. Her bir fotoğraf için önemli miktarda görüntüleme ve beğeni kazanabileceğiniz için gönderileriniz daha da geniş bir kitle tarafından görülecektir. Satın aldığınız tüm beğenilerin Rushmax’ta olduğunu unutmayın. En yüksek standarttadırlar ve botlardan değil aktif Instagram hesaplarından gelirler.

Rushmax.com’da Instagram Beğenileri satın alın.

4. iDigic

iDigic’in Instagram Beğenileri ve takipçileri sunma konusunda neden sektördeki en yüksek puanlardan biri olduğuna dair bir açıklama var. Makul fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunarlar, bu nedenle çok fazla harcamadan sayısız IG beğenisi satın alabilirsiniz.

iDigic’ten satın aldığınızda, hızlı teslimat veya son gönderilerinizi beğenen hayranlık uyandıran sayıda insan alacaksınız. Beğenilerin tamamı sahte hesaplardan yapıldığından, bu beğenileri satın alma riski yoktur.

Gizliliğinizi çok güvende tutun

Hesabınızın meşruiyeti konusunda daha fazla endişe duyuyorsanız. Hedeflenen pazarınıza giren gerçek hesaplardan gelen gerçek beğenileri isteyebilirsiniz. Bunlar, Instagram’da aktif hesapları olan gerçek kullanıcılardır Botlar veya sahte takipçiler değil. iDigic’ten beğenilerin dağıtımını geciktirmesini bile isteyebilirsiniz. Bu, gönderilerinizin gönderilerini beğenen toplam kişi sayısının gerçek görünmesini sağlayabilir.

Sosyal medya profillerinizin erişimini artırmak için bir pazarlama uzmanına milyonlarca dolar ödemek yerine, iDigic gibi bir araç, görevi kolaylaştıracaktır. Instagram kullanan gerçek kullanıcılardan gelen çok sayıda beğeni sayesinde paylaşımlarınız sitenin sonuç sayfalarında daha üst sıralarda görünecektir. Bu tür bir hizmetten elde ettiğiniz sosyal katılımın kanıtı bu şekilde son derece faydalıdır.

İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.